AGREGATY PRĄDOTWÓRCZE


Agregaty prądotwórcze

 

Firma Lopeno- Maszyny i Urządzenia oferuje agregaty prądotwórcze jednofazowe i trójfazowe we wszystkich możliwych wersjach: przenośne, stacjonarne, mobilne- na przyczepach, wyciszone, spawalnicze oraz wyposażone w układ automatyki- pracujące jako rezerwowe źródło zasilania. Do Państwa wyboru pozostawiamy tylko oryginalne agregaty najlepszych światowych marek tj. Honda, Himoinsa, Europower. Na silnikach benzynowych jak i diesla- Kubota, Yanmar, Iveco, Perkins. Posiadamy także agregaty przenośne wyposażone w silniki Honda produkowane w Polsce!

Lopeno kładzie duży nacisk na precyzyjny dobór agregatu prądotwórczego do indywidualnych potrzeb Klienta. Prawidłowe wytypowanie agregatu jest ważnym procesem. Zapewnia bezawaryjne zasilanie podłączonych odbiorników, nie skraca ich żywotności. Gwarantuje działanie z pełną sprawnością.

Ogromnie istotne są m.in: warunki pracy agregatu oraz rodzaj zasilanych odbiorników. Dlaczego? Zapraszamy do kontaktu z nami! Postaramy się odpowiedzieć na każde Państwa pytanie i wątpliwości. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!f

EM4500-OPIS ECT7000- OPIS