SERWIS


Lopeno Serwis to Autoryzowany Serwis Maszyn i Urządzeń Honda

 

SerwisKontakt Button RotNaszą misją jest świadczenie usług na najwyższym światowym poziomie. Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem oficjalnie zarejestrowanym w Honda Motor Europe w Anglii. Współpracujemy z Serwisem Centralnym Dystrybutora Maszyn i Urządzeń Honda w Polsce- Aries Power Equipment.  Stosujemy oryginalne części zamienne i nie naprawiamy urządzeń podrabianych!

Świadczymy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny wszystkich maszyn i urządzeń oferowanych przez firmę LOPENO! Jesteśmy także serwisem silników zaburtowych oraz robotów koszących Miimo.

Nasz serwis jest profesjonalnie wyposażony. Stosujemy nowoczesne metody pracy np. do czyszczenia gaźników, gdzie bardzo ważna jest precyzja, stosujemy myjkę ultradźwiękową! Używamy narzędzi pneumatycznych, specjalistycznych- do wybranych marek silników. Diagnostykę robotów koszących Miimo oraz silników zaburtowych Honda przeprowadzamy za pomocą specjalnego elektronicznego modułu podłączonego do komputera oraz odpowiedniego oprogramowania.

Serwis ściśle współpracuje z działem sprzedaży realizując główne założenia obsługi posprzedażnej prowadzonej przez Lopeno!

Pokażemy Ci jak pracujemy, a najchętniej naprawimy Twoje urządzenie lub maszynę!

Serdecznie zapraszamy!