DLACZEGO MY


Lopeno Salon 2lopeno 1

Kontakt Lopeno      ODKRYJ LOPENO!

Firma Lopeno- Maszyny i Urządzenia koncentruje się na rozwiązywaniu problemów i odpowiedziach na pytania jakie często pojawiają się na etapie decyzji o zakupie urządzenia, a także podczas codziennej eksploatacji. Lopeno wsłuchuje się w potrzeby i oczekiwania wszystkich Klientów. Do ważnych zagadnień, w których się specjalizuje należą doradztwo oraz obsługa posprzedażna, o których to często zapominają Klienci jak i sami Sprzedawcy!

 

Doradztwo to dobór urządzania do specyficznych wymagań Klienta! Unikanie pozornych oszczędności, które w dłuższej perspektywie użytkowania urządzenia odnoszą odwrotny skutek. To także przywiązywanie uwagi do istotnych szczegółów, o których często zapominamy! Klient zawsze dostaje odpowiedź na zadane pytanie. Nigdy nie zostaje sam z problemem.

 

Obsługa posprzedażna to gwarancja zadowolenia Klienta z urządzenia przez cały okres eksploatacji! To szybki dostęp do części zamiennych, profesjonalny serwis, pomoc techniczna, konsultacje, pilnowanie terminów przeglądów gwarancyjnych.

 

Lopeno bierze pełną odpowiedzialność za to co robi! Realizowanie wytyczonych zadań nie jest możliwe bez najwyższej jakości świadczonych usług, wyszkolonego i wyspecjalizowanego personelu, sprawdzonego i oryginalnego produktu!

 

Przekraczając próg salonu i serwisu LOPENO mają Państwo pewność, że ludzie którzy tworzą firmę przeszli szkolenia produktowe i serwisowe w jednej z najbardziej wymagających i znanych firm na świecie, jaką jest japońska HONDA! Zdobywanie wiedzy i rozszerzanie kompetencji jest w Lopeno na porządku dziennym.

 

Klienci Lopeno otrzymują pakiet dodatkowych bonusów obejmujących wszystkie usługi świadczone przez serwis!

 

 WYPRÓBUJ NAS,  ZAPRASZAMY!