MASZYNY OGRODNICZE


Obsługa maszyn ogrodniczych Honda jest przyjemna, łatwa, wygodna…i zaskakująca. Już po pierwszych minutach pracy z oryginalnymi maszynami użytkownik zauważy niezwykłe efekty! Jakie? Wystarczy zacytować najczęściej słyszane zdania np.: „Niesamowite- jaki my mamy piękny trawnik, ogród!” lub „Dlaczego przez tyle lat męczyłem się z ręczną uprawą ogródka…?” W jaki sposób japońskim inżynierom udało się uzyskać tak fantastyczny efekt? Odpowiedzi szukaj w kilkudziesięcioletnim doświadczeniu, zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i wielu innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym.

Dzięki maszynom ogrodniczym Honda można zrobić dosłownie wszystko: skosić przydomowy trawnik, zadbać o duże tereny zieleni miejskiej, przeprowadzić areację, usunąć lub zmielić opadłe liście, przyciąć żywopłot, spulchnić i odchwaścić glebę czy dokonać oprysku.

Do zapoznania się z ofertą maszyn ogrodniczych Honda zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Najprościej odwiedzić Lopeno na Brzozowej 4 i samemu sprawdzić co w trawie piszczy!

HRX537C-OPIS HF2622HME-OPIS

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

FJ500-OPIS F560C-OPIS

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

UMK425LEU-OPIS HHH25-OPIS

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

HHB25-OPIS WRJ25-OPIS