MOTOPOMPY


W salonie na ul. Brzozowej 4 w Kozienicach znajdą Państwo motopompy do wody czystej i brudnej trzech najlepszych japońskich producentów: Honda, Matsusaka Engineering, Daishin Industries! Poszczególne modele motopomp przeznaczone są do pracy w różnych warunkach.

Motopompy do wody czystej o dużej wydajności lub wysokiego ciśnienia najczęściej wykorzystywane są w rolnictwie. Służą do osuszania zbiorników wodnych, nawadniania upraw, zasilania zraszaczy- systemów nawadniających i armatek wodnych. Do ciekawostek należy fakt, że motopompy z tej grupy potrafią podawać wodę na wysokość nawet do 90 m!

Motopompy do  wody brudnej- szlamowe i półszlamowe znajdują zastosowanie w budownictwie- m.in.: do osuszania wykopów pod fundamenty. Są najczęściej używane w czasie klęski powodzi- do osuszania terenów powodziowych lub przepompowywania zanieczyszczeń w oczyszczalniach ścieków.

Ostatnią grupę stanowią motopompy pływające pozwalające na odprowadzenie wody z zalanych terenów.

Którą motopompę wybrać? Na czym polega prawidłowa eksploatacji motopompy gwarantująca wieloletnią bezawaryjną pracę nawet w ekstremalnych warunkach?  Z chęcią udzielimy Państwu wyczerpujących odpowiedzi!

 

DO WODY CZYSTEJ

WH20-OPIS WB20-OPIS

 

 

 

 

 

 

 

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

DO WODY BRUDNEJ

WT30X-OPIS

polszlamowe- OPIS

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Plywajace-OPIS