MASZYNY BUDOWLANE


Jeśli szukasz porządnych i sprawdzonych maszyn do prac brukarskich czy drogowych, służących do zagęszczania m.in.: piasku, żwiru, gliny czy iłu, to dobrze trafiłeś! W siedzibie firmy Lopeno znajdziesz fachową poradę i kompleksową obsługę.

Maszyny budowlane narażone są na pracę w najcięższych warunkach! Z tego właśnie powodu głównymi kryteriami wyboru odpowiedniego sprzętu powinny być jakość wykonania maszyny, odpowiednie parametry pracy, wydajność, komfort pracy, dostępność części zamiennych oraz szybki serwis! Niespełnienie któregoś z wymienionych kryteriów może oznaczać znaczne spowolnienie lub zatrzymanie realizacji zaplanowanych prac budowlano-remontowych. W takich przypadkach zawsze pojawiają się niepotrzebne koszty- zarówno dla firmy wykonującej zlecenie jak i inwestora.

W ofercie firmy Lopeno znajdą Państwo bezpieczne dla operatorów lekkie maszyny budowlane- przecinarki jezdne, zagęszczarki wibracyjne do 110 kg oraz japońskie stopki wibracyjne. W prezentowanych maszynach znajduje się wiele systemów zwiększających bezpieczeństwo i komfort pracy tj. specjalnie wyprofilowany wibrator, system tłumienia drgań przenoszonych przez rączkę, hermetyczne osłony pasków itp. Do wszystkich maszyn dostępne są części zamienne, a także świadczony jest serwis gwarancyjny jak i pogwarancyjny.

Zapraszamy do nawiązania współpracy!

Przepraszamy- strona znajduje się w budowie!