KUP TERAZ HONDA W LOPENO


Kup teraz honda Lopeno

 LOPENO ZAPRASZA NA ZAKUPY!

 

Prosimy o przeczytanie krótkiej informacji, kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza- poniżej:

 

 

Kosiarka robot Honda Miimo - instalacja testowa wsparcie posprzedażne

 

MASZYNY I URZĄDZENIA HONDA

tel. +48 679 65 65

tel. kom. 731 606 140

 

Kosiarka robot Honda Miimo - instalacja testowa wsparcie posprzedażne

 

PRZYCZEPY SAMOCHODOWE TEMA

tel. +48 679 65 65

tel. kom. 731 606 131

 

 

Kup teraz honda Lopeno - informacja

 

Firma Lopeno ze względu na obowiązki jakie spoczywają na Autoryzowanym Dilerze Maszyn i Urządzeń Honda oraz Dystrybutorze Przyczep Samochodowych nie prowadzi „klasycznego” sklepu internetowego. Autoryzowany Diler oraz Dystrybutor zobowiązany jest m.in. do dokładnego poinformowania Klienta o cechach produktu, dopasowania produktu do potrzeb Klienta, wykonania pierwszego uruchomienia tzw. przeglądu zerowego, a także do oferowania profesjonalnej obsługi posprzedażnej.

 

 

 

 

Kup teraz honda Lopeno - indywidualne potrzeby

 

Jesteśmy zdania, że „klasyczny” sklep internetowy, z powszechnie stosowanym mechanizmem „kliknij i kup”, nie daje w 100% spełnienia tych obowiązków. Klienci (konsumenci) nie zawsze kontaktują się ze Sprzedawcą w celu potwierdzenia spełnienia przez wybrany produkt ich indywidualnych potrzeb! W związku z powyższym firma Lopeno przygotowuje oferty handlowe indywidualnie, a ich warunki potwierdzane są w wiadomościach e-mail wysyłanych do Klientów!

 

 

 

 

Kup teraz honda Lopeno - wyślij e-mail

 

 

W celu zakupu wybranego urządzenia, maszyny lub przyczepy samochodowej prosimy o pozostawienie nam swojego numeru telefonu oraz wypełnienie formularza. Skontaktujemy się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

 

 

 

[contact-form-7 id=”3186″ title=”Kup teraz”]

 

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zakupów obowiązującym w firmie Lopeno przy zawieraniu umów konsumenckich poza lokalem przedsiębiorstwa oraz umów zawieranych na odległość.

UwagaW ciągu 14 dni od otrzymania nabytej w firmie Lopeno rzeczy lub w przypadku usług- zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny.

Rozpoczęcie korespondencji z firmą Lopeno oznacza zapoznanie się z regulaminem (kliknij tutaj) i warunkami gwarancji (kliknij tutaj). 

 

Dziękujemy.