KOSIARKA HONDA HRG 466 SKEX ZA 1888 ZŁ!


KOSIARKA HONDA HRG 466 SKEX ZA 1888 ZŁ!

LOPENO HIT SEZONU KOSIARKA HONDA HRG 466 SKEX ZA 1 888 ZŁ

 

Firma Lopeno w imieniu Dystrybutora Maszyn i Urządzeń Honda- firmy Aries Power Equipment ma zaszczyt zaprezentować prawdziwy HIT! Na ten sezon mamy dla Państwa prawdziwą niespodziankę! Za 1888 zł można kupić nową wzmocnioną wersję kosiarki spalinowej- model IZY HRG 466 SKEX wyposażony w większy i mocniejszy silnik GCV160 oraz napęd!

Duża moc silnika oraz podwójne noże sprawiają, że koszenie lub mielenie trawy przychodzi z prawdziwą łatwością. Trawa jest bardzo dokładnie, kilkukrotnie pocięta, co z kolei ma olbrzymie znaczenie, gdy zbieramy trawę do kosza. Drobny pokos znacznie lepiej wypełnia kosz, mieści się w nim dużo więcej trawy. Podwójny nóż doskonale sprawdza się również podczas mielenia opadłych liści.

PREZENTOWANA KOSIARKA MA AŻ 19 ZALET!

Zapraszamy do zapoznania się z listą cech umieszczoną na obrazku po prawej stronie.

WYBRANE CECHY:

Kosiarka samobieżna HRG 466 SKEX ma bardzo ciekawie rozwiązany system mielenia trawy!

System mielenia trawy to m.in: dodatkowy nóż (zamontowany już w fabryce) oraz wkładka/zaślepka blokująca wylot trawy. Podwójny układ noży – system  MicroCut® sprawia, że trawa jest bardzo dokładnie kilkukrotnie pocięta. Nóż górny wykonuje cięcie podstawowe, a nóż dolny tnie trawę na mniejsze kawałki. Krążący następnie wewnątrz korpusu pokos ulega dalszemu rozdrobnieniu. W efekcie końcowym uzyskujemy dokładniejsze rozdrabnianie i o 30% lepsze wypełnienie kosza niż w przypadku systemu z jednym ostrzem oraz możliwość zbierania i mielenia liści jesienią. Posiadanie wkładki/zaślepki umożliwia dwufunkcyjne używanie kosiarki przez kierowanie koszonej trawy do kosza, lub łatwe i sprawne przestawienie kosiarki na funkcję mielenia poprzez zaślepienie wylotu i pozostawienie zmielonej trawy na trawniku.

Kosiarka samobieżna HRG 466 SKEX polecana jest do trawników o powierzchni do 1000 m2- szerokości koszenia wynosi 46 cm. Poza tym kosiarka wyposażona jest w duży 55 litrowy kosz, silnik HONDA GCV 160A z układem automatycznego ssania, 6-cio stopniową regulację wysokości cięcia oraz podwójne łożyskowane koła! Bezpieczną pracę zapewnia system HONDA BLADE-BRAKE® – specjalna blokada bezpieczeństwa, zatrzymująca nóż tnący już po 1/2 obrotu.

W przypadku dodatkowych pytań lub zakupu prosimy o kontakt! Lopeno kontakt