EU20i AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY HONDA TAŃSZY O 1397 ZŁ! TYLKO DO KOŃCA CZERWCA 2014!


EU20i AGREGAT PRĄDOTWÓRCZY HONDA TAŃSZY O 1397 ZŁ! TYLKO DO KOŃCA CZERWCA 2014!Lopeno kontakt

 

EU20i agregat prądotwórczy Honda 4 Lopeno.pl

W promocji z „POWEREM” tylko do końca czerwca 2014 agregat prądotwórczy Honda model EU20i znajduje się w bardzo atrakcyjnej cenie- jest aż o 1 397 zł tańszy! Kosztuje 4 999 zł! Ilość agregatów w promocji niestety jest ograniczona. Oznacza to, że promocja może się zakończyć znacznie wcześniej. Cena agregatu EU20i przed promocją wynosiła 6 396 zł! Zespół Lopeno radzi więc nie odkładać decyzji o zakupie na ostatnią chwilę…

Warto dodać, że EU20i wykorzystywany jest do codziennej pracy zarówno przez profesjonalistów jak i przez osoby prywatne. Dlaczego? Bo jest inteligentny i wykorzystuje od wielu lat sprawdzoną i niezawodną  technologię- m.in- system stabilizacji napięcia i częstotliwości tzw. inwerter, szybkoobrotową- wielopolową zminiaturyzowaną prądnicę, mikroprocesorowy układ dopasowujący prędkość obrotową silnika do wielkości podłączonego obciążenia, doskonale skonstruowaną obudowę tłumiącą hałas do minimum, wyjście prądu stałego… wymieniać można naprawdę długo. Mówiąc krótko- dzięki opatentowanym przez firmę Honda rozwiązaniom technologicznym mogą Państwo stać się właścicielami agregatu EU20i- najmniejszego, najcichszego i najlżejszego jednofazowego agregatu prądotwórczego na rynku o mocy maksymalnej równej 2 kW.  Jakość prądu generowanego przez agregat EU20i gwarantuje bezpieczne tj. bezawaryjne zasilanie odbiorników m.in: sterowników pieców C.O., pompek obiegowych C.O., komputerów, wzmacniaczy, wszystkich rodzajów telewizorów, kamer, monitorów itp.. Jedynym ograniczeniem jest moc agregatu EU20i- tą należy dobierać indywidualnie! To zadanie prosimy zostawić Lopeno. Jesteśmy po to, żeby zająć się wszystkimi szczegółami!

Zachęcamy do odwiedzenia naszego salonu i serwisu mieszczących się na ul. Brzozowej 4 w Kozienicach. Ze względu na obowiązki jakie spoczywają na Autoryzowanym Dilerze z tytułu sprzedaży urządzeń Honda polecamy robić zakupy właśnie w salonie.
EU20i agregat prądotwórczy Honda 2 Lopeno.pl

Dla tych z Państwa, którzy mają jednak do Lopeno za daleko polecamy zakup wysyłkowy- za pośrednictwem allegro.pl lub po prostu kontaktując się z nami telefonicznie- tel. 48 679 65 65 lub mailowo – kliknij tutaj.

 

5 lat kleks oryginalna hondaZapraszamy do zapoznania się ze specyfikacją najpopularniejszego agregatu prądotwórczego Honda EU20i oraz listą korzyści wynikającą z zakupów zrobionych w firmie Lopeno!

 

UWAGA: Przed zakupem prosimy o kontakt telefoniczny w celu potwierdzenia poprawności doboru agregatu prądotwórczego. Agregat prądotwórczy dobieramy m.in.: pod kątem ilości i rodzaju zasilanych odbiorników, ich mocy elektrycznej, prądu rozruchu oraz warunków pracy.

 

EU20i agregat prądotwórczy Honda 5 Lopeno.pl

 

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z ZAKUPU W LOPENO (BONUSY):

 

przegląd przedsprzedażny

 

Przegląd przedsprzedażny, czyli przygotowanie urządzenia do pracy, pierwsze uruchomienie w celu sprawdzenia poprawności działania. Dzięki temu mamy pewność, że urządzenie jest w 100% sprawne. Na postawie ww. przeglądu podbijamy kartę gwarancyjną.

 

olej silnikowy honda 10w30

 

Olej silnikowy Honda 10w30 gratis! Dostarczony agregat jest już zalany olejem! Po upływie miesiąca lub przepracowaniu 20 godzin olej należy wymienić!

 

 

EU20i agregat prądotwórczy Honda Lopeno.pl

transport gratis honda

 

Transport gratis! W przypadku zakupu urządzenia przez telefon lub za pośrednictwem strony internetowej www.lopeno.pl towar wysyłamy na własny koszt, zaraz po zaksięgowaniu płatności.

 

 

 doradztwo techniczne Honda

Doradztwo techniczne– oferowane zarówno przed sprzedażą jak i po dokonaniu zakupu. Realizowane jest w salonie sprzedaży, przez telefon lub za pośrednictwem strony internetowej www.lopeno.pl. Wystarczy nas odwiedzić, zadzwonić pod numer telefonu: 48 679 65 65 lub wysłać maila- kliknij tutaj. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

 

pilnowanie przeglądów gwarancyjnych

 

Pilnowanie za Klienta terminów wykonania przeglądów gwarancyjnych! Warunkiem posiadania 60 miesięcznej gwarancji na agregat EU20i jest coroczne wykonywanie przeglądów gwarancyjnych. Lopeno w odpowiednim momencie przypomina, że przegląd taki należy wykonać!

EU20i agregat prądotwórczy Honda 3 Lopeno.pl

 

bezpłatny przegląd gwarancyjny honda

 

Bezpłatny przegląd gwarancyjny* w pierwszym roku eksploatacji- świadczony jest tylko w Autoryzowanym Serwisie firmy Lopeno w Kozienicach.

 

zniżki cenowe honda

Klienci firmy Lopeno otrzymują zniżki cenowe na wszystkie usługi świadczone przez Lopeno Serwis oraz części zamienne. Lopeno Serwis staje się Twoim serwisem!

 

 

 

 Przesyłka zawiera: 

 EU20i agregat prądotwórczy Hondazakupiony agregat prądotwórczy EU20i EU20i agregat prądotwórczy Hondainstrukcję obsługi wraz z deklaracją zgodności CE EU20i agregat prądotwórczy Honda olej silnikowy Honda 10w30EU20i agregat prądotwórczy Honda klucz do odkręcania świecy zapłonowejEU20i agregat prądotwórczy Honda wypełnioną i podbitą kartę gwarancyjną EU20i agregat prądotwórczy Honda potwierdzenie otrzymania pierwszego przeglądu gwarancyjnego gratis* EU20i agregat prądotwórczy Hondafakturę VAT lub paragon

 

* darmowy pierwszy przegląd gwarancyjny wykonywany jest tylko w serwisie firmy Lopeno. Klient jest zobowiązany dostarczyć urządzenie do Lopeno Serwisu na własny koszt. Pierwszy przegląd gwarancyjny należy wykonać w pierwszym roku eksploatacji agregatu.

 

SPECYFIKACJA TECHNICZNA AGREGATU PRĄDOTWÓRCZEGO HONDA EU20i

 

EU20i agregat prądotwórczy Honda karta katalogowa Lopeno.pl

  ZAPRASZAMY NA ZAKUPY DO LOPENO! 

www.lopeno.pl 

tel. 48 679 65 65