PRZYCZEPY ŚWIDNIK TEMARED


Przyczepy Świdnik TEMA

Wahacz 2 przyczepy Świdnik Tema

 Przyczepy Świdnik TEMA

Lopeno- Dystrybutor i Serwis Przyczep Świdnik TEMARED

Firma Lopeno jest Dystrybutorem i Serwisem polskich przyczep firmy Temared Sp.zo.o. Jako bezpośredni przedstawiciel producenta posiadamy w ofercie ponad 120 typów przyczep, w wielu wariantach. Na życzenie Klienta dostarczamy przyczepy w każdej, nawet najbardziej nietypowej konfiguracji. Fabryka ze Świdnika stosuje najlepsze na rynku materiały oraz podzespoły renomowanych producentów tj. AL-KO, FRISTOM, KNOTT, SPP, WAŚ, WINTERHOFF, ASPOCK. To czyni z naszej oferty pozycję obok której nie można przejść obojętnie…

 

 

 

Przyczepy Świdnik TEMA

 

                W ofercie firmy LOPENO dostępne są następujące serie przyczep:

 

 

 

 

 Przyczpy Świdnik TEMA eco jedna oś

ECO

Seria ECO to przyczepy dla domu i ogrodu. Przyczepy tej serii posiadają układ jezdny na jednej lub dwóch osiach skrętnych. Rama nośna wykonana jest z profili giętych z blachy stalowej o grubości 2,5 mm ocynkowanej- skręcana jest śrubami. Otwierana burta tylna oraz powierzchnia transportowa pokryta sklejką wodoodporną i antypoślizgową to niewątpliwe zalety serii ECO. W zależności od Państwa wymagań możliwe jest zamontowanie stelaża, burt bis lub plandeki. 

Przyczepy Świdnik TEMA - ECO

 

 

 

 

Przyczepy Świdnik TEMA pro dwa wahacze

 

PRO

Seria PRO czyli przyczepy do ciężkich zadań. Spotkamy tutaj wersje na jednej lub dwóch osiach skrętnych. Zawieszenie oparte jest na dwóch lub czterech niezależnych wahaczach. Takie rozwiązanie gwarantuje skuteczne tłumienie nierówności dróg. W rezultacie przyczepy serii PRO mają doskonałe właściwości jezdne, co przekłada się na duży komfort prowadzenia. Rama nośna wykonana jest z profili giętkich z blachy stalowej o grubości 2,5mm- ocynkowanych i skręconych śrubami. W opcji dodatkowej dostępne są m.in.: stelaż z plandeką, nadstawki siatkowe, burty bis, burty triple. 

 Przyczepy Świdnik TEMA- PRO

 

 

 

Przyczepy Świdnik TEMA prakti dwie burty

 

PRAKTI

Serii PRAKTI to przyczepy samochodowe z uchylnym dyszlem oraz wysoką 46 centymetrową burtą. Zawieszenie występuje w dwóch wersjach- może być oparte o osie skrętne lub na niezależnych wahaczach. Przyczepy serii PRAKTI są bardzo praktyczne. Puste można przechowywać postawione na tylnej burcie dzięki czemu oszczędzamy miejsce np. w garażu. Kiprowanie przyczepy umożliwia rozładunek np. sypkiego towaru. W wyposażeniu dodatkowym dostępne są m.in.: pokrowiec płaski, stelaż z pokrowcem, burty bis lub triple, burty siatkowe.

Przyczepy Świdnik TEMA PRAKTI

 

 

 

 

 

Przyczepy Świdnik TEMA pro-break duże burty

PRO BREAK

PRO BREAK to przyczepy ciężarowe z hamulcem najazdowym. Do ciekawych pomysłów konstrukcyjnych zastosowanych w tej serii należy niewątpliwie umieszczenie kół pod skrzynią. Rozwiązanie to ułatwia załadunek palet za pośrednictwem wózka widłowego. Zapewnia dużą powierzchnię ładunkową. Rama nośna wykonana jest z profili zamkniętych ze stali konstrukcyjnej. Powierzchnię transportową pokrywa sklejka antypoślizgowa o grubości od 12 do 18mm. Bogate wyposażenie dodatkowe daje duże możliwości konfiguracji tej serii.

Przyczepy Świdnik TEMA - PRO BREAK

 

 

 

 

Przyczepy Świdnik TEMA moto z motorem

 

MOTO

Seria MOTO to przyczepy przeznaczone do przewozu motocykli. Do wyboru Klienta pozostają przyczepy na jeden, dwa, lub trzy motocykle. MOTO to przyczepy wykonane bez żadnych kompromisów. Rama nośna wykonana jest z profili giętkich z blachy stalowej ocynkowanej o grubości 2,5mm. Skręcona jest śrubami lub spawana. Prowadnice ocynkowane zakończone są wspornikiem o odpowiedniej długości- dają pewność bezpiecznego przewozu motocykla. Jako wyposażenie dodatkowe dostępne są: koło zapasowe, pasy mocujące, podłoga ze sklejki wodoodpornej. 

Przyczepy Świdnik TEMA - MOTO

 

 

 

 

 

 

Przyczepy Świdnik TEMA quad z quadem

 

QUAD

QUAD to seria przyczep przeznaczonych do przewozu quadów. Przewiezienie jednego lub nawet dwóch quadów nie stanowi problemu. Dostępne są oba rozwiązania. Warto dodać, że powierzchnia transportowa tej serii wykonana jest ze sklejki wodoodpornej antypoślizgowej o grubości 9 mm. Wszystkie detale przyczepy cynkowane są galwanicznie. W wyposażeniu dodatkowym dostępne są m.in.: koło zapasowe, wspornik koła zapasowego, uchwyty do ładowania ładunku. Przyczepy wersji QUAD można zmodyfikować na przyczepę skrzyniową- burty dostępne są w opcji dodatkowej.

Przyczepy Świdnik TEMA - QUAD

 

 

 

 

 Przyczepy Świdnik TEMA moto-guad

MOTO- QUAD

MOTO- QUAD to uniwersalna kiprowana przyczepa, którą można przystosować do przewozu motocykli lub quadów. Cechą charakterystyczną tego modelu jest hydraulicznie opuszczana powierzchnia transportowa oraz niezależne zawieszenie resorowane na wałku skrętnym. W opcji dodatkowej dostępne są: koło podporowe oraz uchwyty motocyklowe.

 Przyczepy Świdnik TEMA - MOTO - QUAD

 

 

 

 

 Przyczepy Świdnik TEMA boat do łodzi

BOAT

BOAT to seria przyczep podłodziowych. Warto wiedzieć, że konstrukcja przyczep tej serii jest efektem 25 letniego doświadczenia. Oznacza to, że opisywane przyczepy dopracowane są w najdrobniejszych szczegółach. Przyczepy serii BOAT charakteryzują się m.in.: obniżonym do maksimum poziomem załadunku, solidnymi mocowaniami dla łodzi, możliwością płynnej regulacja podpór oraz dostosowania długości przyczepy do łodzi. Na uwagę zasługują: nowa przyczepa pod skuter wodny JET oraz dwie przyczepy serii ECO B05 (konstrukcja skręcana). Wszystko po to, aby przewóz był łatwy, bezpieczny i komfortowy.

Przyczepy Świdnik TEMA - BOAT

 

 

 

 

 Przyczepy Świdnik TEMA car samochodowa

CAR

CAR- to seria przyczep i lawet do przewozu samochodów. Znajdą tutaj Państwo m.in.: przyczepy z ramami ze stali konstrukcyjnej o podwyższonej wytrzymałości lub blachy giętej skręcanej na zimno, a także resorowane na wałku skrętnym niezależne zawieszenie. W szerokiej ofercie znajdują się lawety szwajcarki, płaskie oraz lawety kiprowane. Bogate wyposażenie dodatkowe daje duże możliwości konfiguracji. Ciekawym rozwiązaniem jest np. system stabilizujący tor jazdy czy hamulec z automatyczną regulacją szczęk i możliwością płynnego manewru cofania.

Przyczepy Świdnik TEMA - CAR

 

 

 

 

 Przyczepy Świdnik TEMA builder z koparką burty

BUILDER

Seria BUILDER to przyczepy do przewozu maszyn budowlanych oraz bardzo ciężkich materiałów. Ramy nośne tych przyczep to zespawane stalowe profile zamknięte. Burty przednia i boczna stanowią integralną część ramy. Nadwozie ocynkowane jest ogniowo. Solidne uchwyty do mocowania ładunku gwarantują bezpieczeństwo przewożonych towarów. W bogatym wyposażeniu dodatkowym znajdują się m.in.: koło zapasowe, system stabilizujący tor jazdy, hamulec z automatyczną regulacją szczęk i możliwością płynnego manewru cofania, przyciągarka.

Przyczepy Świdnik TEMA - BUILDER

 

 

 

 

 Przyczepy Świdnik TEMA beetruk burty

BEETRUCK

BEETRUCK- przyczepa przeznaczona do przewozu uli pszczelarskich. Powierzchnia transportowa tej przyczepy wykonana jest z wodoodpornej antypoślizgowej sklejki o grubości 12mm. Burty wykonane są z blachy stalowej ocynkowanej. Tylna burta jest otwierana. W wyposażeniu dodatkowym znajdują się: wspornik koła zapasowego, koło zapasowe, stelaż z pokrowcem, uchwyty podłogowe.

 Przyczepy Świdnik TEMA - BEETRUCK

 

 

 

 

 

 

 

Materiały źródłowe oraz zdjęcia umieszczone na tej stronie zostały udostępnione przez producenta przyczep- firmę TEMARED ze Świdnika.